/Files/images/zahodi_5/завантаження.jpg /Files/images/zahodi_6/Romen.png /Files/images/2019/100book.jpg

/Files/images/foto_dlya_vistavok/edina_ukrajia.jpg

/Files/images/zahodi_6/IMG_20170131_121546_HDR.jpg
Кожен з нас може отримати в бібліотеці душевний спокій, втіху в печалі, моральне задоволення і щастя, якщо вміє володіти тим дорогоцінним ключем, який відкриває таємничі двері цієї скарбниці, - писав Джон Леббок, англійський археолог та етнограф.

/Files/images/2020/нові книги червня.png

8 червня - 100 років ІВАНУ КОЖЕДУБУ - легендарному асу Другої Світової війни

/Files/images/2020/Біблія.png

Друзі!!!До Всесвітнього року БІБЛІЇ, пропонуємо познайомитися з маловідомими фактами про найвидатнішу книгу-пам’ятку в історії людства, яка увібрала народну мудрість та втілила моральні основи людського життя.Платформа онлайн-курсів Prometheus відкрила більше 100 безкоштовних занять для дистанційного навчання.

Курси WiseCow
Онлайн-відеолекторій WiseCow з лекціями з літератури, кіно, мистецтва, музики, журналістики, театру, історії, моди і соціуму.

ВУМ online
Перша дистанційна платформа громадської освіти Відкритий Університет Майдану (ВУМ) пропонує безкоштовні освітні курси від провідних викладачів бізнес-шкіл, громадського сектора, оформлені у формі відео-лекцій, практичних завдань і контрольних питань.

Курс Coursera від професорів Стенфордського університету
З 12 березня по 31 липня відкрито безкоштовний доступ до більш як 3800 курсів і 400 спеціалізацій від провідних університетів і компаній світу і серед них Лондонський університет, Єльський університет, Університет Джонса Гопкінса, IBM, Google, Intel і ін.

Українське кіно онлайн

Takflix
На першій українській стрімінговій платформі Takflix, що працює в пілотному режимі і дозволяє легально дивитися українське кіно, знаходяться в доступі вже чотири фільми. Якщо ви вже «об'їлися» трендових серіалів і фільмів, у вас є можливість подивитися хороше українське кіно.

Українські онлайн-бібліотеки

Слухай
Перша в Україні онлайн-бібліотека аудіо-книг Слухай.

Бібліотека Інституту національної пам’яті
Український інститут національної пам’яті виклав у вільний доступ всі книги, видані під його егідою в електронному форматі.

Театр онлайн

Віденська опера
З 15 березня Віденська державна опера на час пандемії і глобального карантину відкриває архіви і планує щодня транслювати онлайн-записи балетів і опери. Трансляції будуть починатися щодня о 19−00 за австрійським часу і будуть доступні протягом 24 годин.

У зв’язку з карантином медіасервіс Megogo поповнив бібліотеку безкоштовного контенту.
На сайті з’явилось ще 100 фільмів. Як і раніше, безкоштовний контент можуть переглядати навіть не зареєстровані користувачі на усіх платформах, зокрема, й на веб-версії та додатках на Smart TV та смартфонах.


25 лютого народилася відома українська письменниця, поетеса Лариса Косач-Квітка, яка творила під псевдонімом Леся Українка.
З нагоди Дня народження поетеси, пропонуємо здійснити віртуальну подорож Google-картою, створеною працівниками бібліотеки, по пам'ятним місцям життя Лесі Українки, яку називають геніальною дочкою українського народу, красою і гордістю нації, духовним вождем української інтелігенції.

/Files/images/2020/Карта.png

План роботи відділу обслуговування на I квартал 2020


/Files/images/2019/67.png Друзі! Теперішнє медіа суспільство — це суспільство 2.0.Тобто інформаційне суспільство, яке спілкується, ділиться інформацією, отримує нові знання, влаштовує соціальні акції та флешмоби у віртуальному просторі.

Споживачі інформації у медіа та соціальних мережах, які водночас є і її творцями,повинні почати критичніше ставитися до повідомлень у ЗМІ, не вірити усьому, що опубліковано, перевіряти інформацію у кількох джерелах, щоб уникнути поширення фейків, тобто неправдивих новин.

Спробуйте зіграти в віртуальну гру-вікторину "Медіазнайко". Подолавши всі етапи та виконавши всі завдання цієї гри-вікторини, кожен може дізнатися про історію медіа, про якісний продукт «медіа», як сприймати новини, фільми та статті, і багато іншої корисної інформації.


/Files/images/zahodi_6/1-234333223_i.jpg

Шановні абітурієнти, скористайтесь довідником ВНЗ України для пошуку навчального закладу за напрямами та регіонами

ДОВІДНИК ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ

Український культурний фонд‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Пропонуємо ознайомитися зі Стратегією Українського культурного фонду на 2019-2021 роки.

/Files/images/2019/13.png

Шановні друзі! З метою поширення та поглиблення знань учнівської молоді про Європейський Союз пропонуємо пограти в онлайн-гру "Що ти знаєш про ЄС" підготовлений в пункті європейської інформації центральної міської бібліотеки для дорослих імені Бориса Антоненко-Давидовича.

Шановні друзі! Україна поділяє історію та цінності з державами-членами ЄС, але чи багато ми знаємо про країни ЄС?, її історію та економіку.
Пропонуємо пограти в онлайн - гру - " Економіка країн Європи" підготовлену в пункті європейської інформації в центральній міській бібліотеці для дорослих імені Бориса Антоненко - Давидовича.
Спробуйте себе і доведіть, що Ваші знання про Європу варті Ваших зусиль!

/Files/images/2019/12.png

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО!

/Files/images/zahodi_6/wer.png

Шановні випускники шкіл, готуючись до ЗНО, пропонуємо пограти в інтерактивну гру з історії України, підготовлену відділом обслуговування бібліотеки, та перевірити свої знання.
Запрошуємо випускників шкіл відповісти на питання онлайн-вікторини і перевірити свої знання. Бажаємо успіху!

Онлайн-вікторина з української літератури

/Files/images/zahodi_6/Онлайн-вікторина з української літератури.png

Онлайн-вікторина з економічної географії

/Files/images/zahodi_6/onlain.png

Шановні друзі! До Вашої уваги відео-презентація "Крути: честь і трагедія України" присвячена 102 річниці бою під Крутами, підготовлена Роменською міською бібліотекою для дорослих імені Бориса Антоненко-Давидовича.

Крути: честь і трагедія Відео

Українська революція 1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, які охопили Російську імперію у березні 1917-го. Для розуміння тогочасних подій важливо зрозуміти послідовність та логіку розвитку Українською революції та національно-визвольної боротьби в період 1917–1921 років.

Пропонуємо перевірити свої знання з історії, зігравши в онлайн-гру "Українська революція 1917-1921: події і постаті"

/Files/images/zahodi_6/Без іменіnm,.png

/Files/images/zagruzheno.jpg До 100-річчя української революції портал Українського Інституту національної пам'яті

ВЕБ-ПРОЕКТ "ЇМ У ВІКАХ СУДИЛОСЯ БЕЗСМЕРТЯ: ГЕРОЇ РОМЕНЩИНИ"

/Files/images/zahodi_6/ATO.GIF

Друзі, пропонуємо пограти в інтерактивну гру "Славні імена Роменщини"

/Files/images/zahodi_6/Славні імена Роменщини.png

Шановні користувачі, до Вашої уваги відео-огляд українських книг про Майдан

Топ 15 українських книг про Майдан Відео огляд

НАЦІОНАЛЬНА «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ

з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації з безкоштовними номерами:

0 800 500 335 (зі стаціонарних) 386 ( з мобільного)

Національна «гаряча» лінія працює цілодобово, анонімно та конфіденційно, консультації абонентам надаються інформаційного, правового та психологічного характеру.
Телефонуй на Національну «Гарячу лінію» з питань протидії насильству та захисту прав дитини, щоб отримати допомогу – 386 (безкоштовно для абонентів МТС та Київстар).

/Files/images/zahodi_6/Без імені.png

Шановні друзі!

Безвізовий бум у розпалі, тому ми знайомимо Вас з спецпроектом, де Ви знайдете все необхідне для того, щоб зібратись у мандри хоч зараз.
Інструкції по безвізу для шенгену, путівники країнами Європи, Азії та Америки, куди українцям не потрібна віза, а таких уже 119. Тож ПОЇХАЛИ!!!

БЕЗВІЗОВІ КРАЇНИ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

100 років Українській революції

До уваги учнів та студентів!

Шлях у Європу починається з європейської освіти. Багато хто вважає, що найоптимальніше таку освіту в Європі й отримати. Навчатися за кордон чи ні, і чому? У якій країні це зробити краще? Які плюси й мінуси такої освіти?

Якщо Ви бажаєте скористатися безмежними можливостями, що надають міжнародні освітні програми та навчання за кордоном, то скористайтеся

Експрес – довідковою службою : «Хочеш дізнатися про європейську освіту, навчальні, стажувальні програми? запитай у нас».

Метою даної послуги є можливість надати Вам загальну та більш детальну інформацію щодо можливостей навчання, стажування, співпраці з навчальними, дослідницькими закладами в ЄС. Надсилайте свої запити на електронну скриньку бібліотеки library-romny@ukr.net та отримуйте відповіді.

Будьте активними та мобільними!

Відео-огляд до Дня Європи

Відео-огляд: Європейський Союз

Пам'ятаймо Шевченка! Думаємо про Україну!

/Files/images/10logo.jpg

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі

("І Архемед, і Галілей..." 1860 р.)


ДО УВАГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО

На сайті розміщена інформація для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України.

Шановні користувачі!

Завдяки новітнім технологіям наша бібліотека пропонує адміністративні послуги в новому форматі. Скористатися ними можна через інтернет тут/Files/images/e-logo.jpg


Дякуємо EDUKIT за наш сайт

/Files/images/Romny.png

/Files/images/Оболонський район.png

/Files/images/bibliomist_t.jpg/Files/images/Програма сприяння Парламенту.png /Files/images/biop_m.png

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.